Dbaj o swoje uzębienie

Paradontoza to choroba przyzębia, z którą walczy według statystyk 7 na 10 Polaków. Nieleczona może prowadzić nawet do utraty zębów, a skuteczność jej zwalczania polega zwłaszcza na działaniach profilaktycznych.

Osobom narażonym na zachorowanie wychodzi z pomocą firma Periodent – Centrum Leczenia i Profilaktyki Paradontozy. W akcji profilaktycznej na stronie internetowej www.stopparadontozie.pl grupa specjalistów wyjaśnia, jak ustrzec się przed paradontozą, jak prawidłowo dbać o jamę ustną i zęby i na jakie niepokojące sygnały przede wszystkim zwracać uwagę.

Na stronie można przeczytać porady stomatologów i poznać odpowiedzi na często zadawane pytania. Periodent przystępnie przedstawia czynniki ryzyka związane z możliwością zachorowania i radzi, jak ustrzec się przed tym zagrożeniem. Na stronie można wykonać krótki test w formie ankiety, aby dowiedzieć się więcej na temat zagrożeń i ryzyka zachorowania. Dla wszystkich wypełniających ankietę proponowane są gratisy w postaci bezpłatnej konsultacji w gabinecie, wraz z darmową kontrolą RTG.

Ładne zęby to nasza wizytówka. Dbając o to, aby zęby były zdrowe i zadbane, Periodent dokłada wszelkich starań, aby odsetek zachorowań na paradontozę i inne choroby przyzębia wśród Polaków stale się zmniejszał. Klinika znajdująca się na Bielanach w Warszawie proponuje pełen zakres usług stomatologicznych i gwarantuje indywidualne podejście do tematu.